Akvarell 1800-tal
2015-01-24
288548
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Komposition, signerad och daterad Fv E Paris 1889, akvarell, realmått 35x16 cm