Ljuskrona venetiansk
2015-01-24
288546
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 5-armad, 1900-tal, venetiansk, klarglas, blommor i flerfärgad glasmassa, höjd ca 90 cm
En dekordel saknas, smärre skador