Olja oidentifierad konstnär
2015-01-24
288544
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap, otydligt signerad och daterad P. Poirier 1917, olja på pannå