Salongsgrupp
2015-01-24
288521
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SALONGSGRUPP, 6 dlr, 1800-tal, Louis XVI-stil, bemålad, skuren dekor, bestående av soffa, bord, 2 karmstolar, 2 stolar, bordets mått höjd 71, 100x64, soffans längd ca 198, sitthöjd 45 cm
Smärre färgbortfall, slitage