Madeleine Pyk litografi
2015-01-23
288518
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Par på promenad, signerad M Pyk, 76/275, färglitografi, ca 47x35 cm