Axel Peter oljemålning
2015-01-23
288514
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER, Axel (1863-1942): Blomsterbukett, signerad och daterad Ax Peter 1940, olja på pannå, ca 54x82 cm