Edward Lacoste oljemålning
2015-01-23
288500
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LACOSTE, Edward (1900-tal): Landskap med vattendrag, signerad Edward Lacoste, olja på duk, ca 54x81 cm
Krackeleringar, färgbortfall