Eric Elfwén oljemålning
2015-01-23
288407
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELFWÉN, Eric (1921-2008): "Sandtaget", signerad E. Elfwén, olja på pannå, ca 39x54 cm