Staffan Hallström etsning
2015-01-23
288402
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): I ateljén, etsning 46/50, signerad Staffan Hallström, ca 34x50 cm