Ring 18 k guld briljanter
2015-01-23
288373
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RING, 18 k guld, 3 briljanter samt 2 blå stenar, 1930-tal, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 3 g
Blå stenar med repor