Stolar 2 st Thonet
2015-01-22
288299
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 2 st, sitthöjd ca 50 cm, stämplade Thonet
Bruksslitage