Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2015-01-22
288291
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Stilleben med rosor, signerad V. Kliuchnikov, daterad 2014, olja på duk, ca 69x54,5 cm