Paul Wunderlich färglitografi
2015-01-22
288276
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WUNDERLICH, Paul (Tyskland, 1927-2010): Komposition med ansikte, signerad Wunderlich 52/75, färglitografi, bladmått 84x63 cm
Något gulnad