Bo von Zweigbergk
2015-01-22
288265
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZWEIGBERGK, Bo von (1897-1940): Landskap med mölla, signerad och daterad Zweigbergk 1936, olja på duk, 38x46 cm