Tord Leander Engström
2015-01-22
288263
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Upplagd båt, signerad Tord, olja på duk, 40x32 cm