Roland Svensson färglitografi
2015-01-21
288240
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Gillöga Storskär", signerad och daterad Roland S. -63, färglitografi, p.t., ca 28x41 cm