Roland Svensson färglitografi
2015-01-21
288238
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Gillöga, signerad Roland S., färglitografi, p.t., ca 21x64 cm
Något gulnat blad