Kandelabrar Louis XVI-stil
2015-01-30
288155
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-tal, för två ljus vardera, förgylld brons, höjd 24 cm