Bilar och flygplan
2015-01-21
288124
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LEKSAKSBILAR, 3 st, FLYGPLAN, 1930-tal, större bil urverksdriven, flygplan 3 st ihopmonterade på skena varav en urverksdriven, bilarnas längd 10-14 cm
Slitage, ej funktionstestade