Marcel Pouget
2015-01-20
288014
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
POUGET, Marcel (1923-1985): Komposition, signerad och daterad M Pouget -55, olja på duk, ca 120x60 cm
Krackeleringar