Sjömanskista
2015-01-19
287986
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SJÖMANSKISTA, 1800-talets senare del, blåmålad, höjd 42, 90x42 cm
Slitage, nyckel saknas