Oskar Bergman färglitografi
2015-01-20
287980
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vårlandskap med björkar, signerad Oskar Bergman, 213/260, färglitografi, ca 52x38 cm
Gulnad