Tallrik Kina
2015-01-19
287953
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av blombukett och ströblommor, diameter 23,5 cm
Mindre kantnagg