John E Franzén färglitografi
2015-01-19
287952
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Chopper, monogramsignerad och daterad JEF 1998, 40/320, färglitografi, 19x22 cm