Nils Olzon oljemålning
2015-01-19
287936
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLZON, Nils (1891-1953): Vårbäck, signerad och daterad Nils Olzon -46, olja på duk, 57x68 cm