Skål Ravenna Sven Palmqvist för Orrefors
2015-01-19
287852
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÅL, Sven Palmqvist, Orrefors, Ravenna, dekor av kvadrater i blått mot rostrött, signerad ORREFORS Ravenna Nr 6932 Sven Palmqvist, höjd 11, längd 23 cm
Kant med repor samt små nagg