Einar Forseth
2015-01-20
287843
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): "Robinson Crusoe", signerad och daterad 1935, blandteknik, 72x50 cm
"Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
Skador