Anna Rosenbäck oljemålning
2015-01-19
287825
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROSENBÄCK, Anna (född 1969): "John Lennon", signerad a tergo 2008, monogramsignerad, olja på duk, 41x33 cm