Nils G Stenqvist blandteknik
2015-01-18
287814
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Mörker, monogrmasignerad och daterad NGS -83, blandteknik ca 67x53 cm