Ikon 1800-tal
2015-01-18
287787
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
IKON, 1800-talets första hälft, motiv av bibliska figurscener, ca 40x31 cm
Renoverad