Madeleine Pyk färglitografi
2015-01-18
287761
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm, oramad