Jockum Nordström färglitografi
2015-01-18
287755
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 227/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm