Lena Linderholm färglitografi
2015-01-18
287745
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm, oramad