Bord 1700-tal
2015-01-18
287744
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BORD, gustavianskt, träskuren dekor, kannelerade ben, bemålat, höjd 74,5, 58,5x74,5 cm
Skador och slitage, saknar fajansbrickan