Madeleine Pyk färglitografi
2015-01-18
287741
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad