Leif Johansson oljemålning
2015-01-17
287664
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt landskap, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 140x95 cm