Brosch sekelskifte 1900
2015-01-17
287619
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCH, 1800-talets senare del, kamé av skuret snäckskal med motiv föreställande orientaliskt sceneri, förgylld ram med rocailledekor, ca 7x6 cm
Smärre ytliga sprickor