Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-01-17
287592
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal/samtida): Kvinna i vinterlandskap, signerad, a tergo daterad 2009, olja på duk, ca 60x100 cm