Bordslampa
2015-01-16
287583
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA / SKRIVSTÄLL, 1920/30-tal, bakelit, marmor, skärm i emaljerad plåt, höjd ca 43 cm
Slitage