Oljemålning
2015-01-16
287563
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Lutspelande man med sköldpaddor, olja på duk, 97x130 cm
Enligt uppgift finns originalet i Nationalmuseums samlingar.