Silverstop
2015-01-17
287531
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOP, silver, i barockstil, graverad dekor, spår av förgyllning, Göthlin för Tesi, Göteborg 1953, höjd 13,5 cm, vikt ca 270 g
Bucklor, något skev