Sengustavianska stolar
2015-01-17
287529
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, sengustavianska provinsarbeten, 1800-tal, sitthöjd 43 cm
smärre slitage