Riddarholmstorget akvarell
2015-01-17
287509
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad F Arsenius -10, Riddarholmstorget, akvarell, ca 31,5x45 cm