Vägglampetter i porslin Porzellanmanufactur Plaue
2015-02-01
287504
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 1 par, porslin, märkt Porzellanmanufactur Plaue handpainted, för två ljus vardera för elektricitet, rokokostil, höjd 41 cm
Lagning, enstaka nagg kan förekomma , synlig fog under manschetterna