Erik Olson oljemålning
2015-01-17
287472
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson 1960, olja på pannå, 26x40 cm