Leopold Morsing
2015-01-16
287405
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MORSING, Leopold (1887-1971): Porträtt, signerad och daterad L.Morsing 1921, olja på duk, 77x61 cm