Necessärer
2015-01-15
287307
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NECESSÄRER, 2 st., förgylld mässing respektive försilvrad koppar, 1700-tal, dekor av voluter, inredning saknas, höjd ca 10-11 cm
Inredning saknas