Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2015-01-15
287305
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Utsikt mot Gamla Stan, Stockholm, signerad Kliuchnikov, daterad 2014, olja på duk, ca 80x50 cm