Christian Fredrik Swensson oljemålning
2015-01-14
287291
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SWENSSON, Christian Fredrik (1834-1909): Strandmotiv med segelbåt, signerad och daterad C.F. Swensson -91, olja på duk, 35x25 cm
Smärre dukskada