Barbro Andersson
2015-01-16
287289
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDERSSON, Barbro (född 1948): "Orkidé Japan", signerad och daterad, rammått 50x49 cm